Tipy na výlety s dětmi

V okolí je spousta zajímavých míst, kde se Vaše děti zabaví.

Sokolíček Kyjov

Kryté i venkovní hřiště Sokolíček je místo, kde si na své přijdou jak ti nejmenší, tak i větší děti

Více informací na stránce Sokolíčku nebo na facebooku.

Bukovanský mlýn

Zážitkový areál Bukovanský mlýn nabízí pro rodiny s dětmi bohaté vyžití – kontaktní výběh se zvířátky, možnost jízdy na konících a ponících, dětské hřiště, minigolf, rozhlednu a výborné jídlo.

Více informací na stránkách Bukovanského mlýna nebo na facebooku.

Zámek Milotice

Státní zámek Milotice je unikátně zachovaným komplexem barokních staveb a zahradní architektury. Možnost zapůjčení kostýmů v zámecké kostymérně, jenž nabízí návštěvníkům k zapůjčení na 30 minutovou procházku zámeckými zahradami a areálem zámku repliky historických šatů z období baroka, rokoka a romantismu.

Více informací na stránkách Zámku Milotice.

ZOO Hodonín

Zahrada o velikosti 4,5 ha se rozprostírá na okraji lužního lesa Dúbravy v severozápadní části Hodonína. Chloubou ZOO jsou výběhy kočkovitých šelem, pavilony exotického ptactva, pavilon primátů a plameňáků. Jedná se o menší ZOO, která je i pro menší děti, najdete tam stravování, dětské hřiště i suvenýry.

Více informací na stránkách ZOO Hodonín.

Smraďavka – Lázně Leopoldov

Krásná procházka kolem jezírka s kachničkami a rybami, možnost posezení v místní restauraci nebo možnost vyrazit do Chřibů.

KOVOZOO – Staré Město

Cílem KOVOZOO je ukázat malým i velkým návštěvníkům, že i ze zdánlivě nepotřebného odpadu mohou vznikat věci, které jsou nejen krásné a zajímavé, ale i nadále užitečné. Snažíme se, aby jsme spojili ponaučení se zábavou a zážitky malých i velkých. 

Více informací na stránkách KOVOZOO.

Živá voda a Archeoskanzen Modrá

Živá voda – skrz prosklený tunel vás obklopí scenerie vodního světa tak jak jej neznáte. Dále zda najdete naučnou zahradu plnou rozmanitých bylin, keřů a stromů typických pro biotopy Bílých Karpat a Chřibských vrchů. Areál pokračuje relaxační dřevěnou lávkou nad výběhem s majestátními Pratury, živými svědky dávné historie…

Archeoskanzen Modrá – Archeoskanzen v Modré představuje opevněné sídliště z doby Velké Moravy. Vznikl na podkladě skutečných archeologických nálezů, z nichž některé pocházejí přímo z místa, kde se skanzen nachází. Nahlédněte zblízka za hradby opevnění, vstupte do obydlí, dílen a hospodářských i církevních staveb včetně paláce biskupů a kostelíka Svatého Jana.

Více informací na stránkách Živá voda a Archeoskanzen Modrá.

Srub pod lesíkem Kyjov - Bohuslavice
Average rating:  
 0 reviews

You may also like...