Interiér:
Srub nabízí ubytování pro maximálně 10 osob, a to ve 4 pokojích. V přízemí se nachází 1 x dvoulůžková ložnice, v podkroví pak 2 x dvoulůžková ložnice a 1 x čtyřlůžková ložnice. V přízemí je k dispozici koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a samostatným WC, v podkroví se pak nachází druhá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a bojlerem. Pro příjemně strávené společné chvilky můžete využít obývací pokoj s kuchyní a velkým jídelním stolem (až pro 12 osob). V obývacím pokoji se dále nachází kachlová kamna, sedací souprava, televize, americká lednice, dětský koutek a komoda s různými hrami a propagačními materiály.

Upozorňujeme, že maximální kapacita objektu je 10 osob.

Zákaz kouření v celém srubu.

Ubytování v přízemí – fotografie

Ubytování v podkroví – fotografie

Exteriér srubu

Na severní straně srubu se nachází vstup do srubu, zastřešené stání pro auto a zastřešená terasa s dřevěným posezením. Na zastřešenou terasu navazuje terase nezastřená, kde se nachází houpačka a s možností vstupu do obývacího pokoje francouzskými dveřmi. Na konci terasy se nachází dětské pískoviště a dětský domeček. Vlevo od terasy se nachází sklípek, kde je uschován gril a dřevo, sklípek ještě čeká na rekonstrukci, ta se nám snad v nejbližších letech povede a sklípek bude přístupný pro klienty. Nad terasou se nachází nadzemní kruhový bazén o průměru 4,5 m, hloubka 1,2 m. Vedle bazénu je umělá tráva s lehátky, kde se můžete slunit a odpočívat. Na zahradě je také ohniště s posezením a opékacími vidlicemi. Parkování je možné minimálně pro 4 auta, ale vejde se i více aut.

Vybavenost objektu

Chalupa pro 10 osob
Ložnice A - podkroví - střední pokoj
(1 x 2l. – 160×200), skříň, noční stolek, lampička, Wi-Fi, internet
Ložnice B - podkroví - velký pokoj
(2 x 1l. – 80×200, 1 x 2l. – 160×200), skříň, noční stolek, lampička, Wi-Fi, internet
Ložnice C - podkroví - malý pokoj
(1 x 2l. – 160×200), skříň, noční stolek, lampička, Wi-Fi, internet
Ložnice D - přízemí
(1 x 2l. – 140×200), skříň, noční stolek, lampička, Wi-Fi, internet
Koupelna - přízemí
pračka, sprcha, umyvadlo, zrcadlo
Toaleta - přízemí
Koupelna s toaletou A
sprcha, umyvadlo, zrcadlo
Kuchyňský kout se společenskou místností
pohovka, posezení, DVD, plochá TV, Wi-Fi, terasa, dřez, jídelní sestava, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, mikrovlnka, varná deska, toustovač, topinkovač
Chodba - přízemí
věšák, botník, lavice na přezouvání, potravinová skřínka
Chodba - podkroví